сайт Національної бібліотеки України для дітей https://chl.kiev.ua
інтернет-ресурси.
Центральна бібліотека для дітей пропонує змістовні, безкоштовні, зручні та перевірені веб-джерела, які збагатять Ваш читацький досвід.
1. «КНИЖКИ» - електронна бібліотека рідкісних і цінних видань
Національної бібліотеки України для дітей
http://www.chl.kiev.ua/elibrary/Home/About
У фонді Національної бібліотеки України для дітей є багато книжок, які збереглися в країні у одиничних примірниках і зберігаються у зібранні рідкісних і цінних видань. Деякі з них являють собою справжні шедеври книжкової культури періоду другої половини XIX – першої половини XX століття і є малотиражними .
2. «ВІДКРИТА КНИГА» - електронна бібліотека класики української та світової літератури https://sites.google.com/site/openbookclassic/home
На сайті ніколи не буде реклами чи будь-якого стороннього вмісту, що не належить до літератури. Створення високоякісної та безкоштовної української електронної книги, з дотримуванням авторського права.
Тут Ви знайдете тільки високоякісні електронні тексти.
3. «Читанка» - дитяча онлайн-бібліотека http://chytanka.com.ua/static/546.ukr.html
Матеріал, розміщений на цьому сайті, належить письменникам, ілюстраторам від видавництва "Веселка".
4. Дитячий он-лайн журнал Пізнайко http://posnayko.com.ua
На сайті аудіочитання, казки, літературні ігри, завдання, конкурси та ще дуже багато цікавого!
5. «Слухай» - онлайн-бібліотека аудіо книг та посилання саме на дитячі казки:https://sluhay.com.ua/find/genre=%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D0%B0.
Дитині, яка ще не навчилась читати, книги можна слухати!
6. «ЖивіПисьменники» - наYoutube-каналі Українського Інституту книги https://www.youtube.com/results?search_query=%23%D0%96%D0%B8%D0%B2%D1%96%D0%9F%D0%B8%D1%81%D1%8C%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8
#ЖивіПисьменники- це інтерактивне залучення читачів до української літератури. Це інтерв’ю із сучасними “живими” письменниками ,які презентують всю Україну від Луганщини до Закарпаття; пропонують сучасні сюжети, розповідають цікаві факти про творчість, читання, ігри зі словами.
Тож, читайте, слухайте, дізнавайтесь! Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам не залишитись без улюбленого читання на час карантину! Більше інформації можна знайти:https://www.facebook.com/groups/biblioteka.zp/?ref=group_header